Anasayfa » Genel » Akatlar Çilingir
Akatlar Çilingir
Akatlar Çilingir
wordpress tema

Akatlar Çilingir

Akatlar Çilingir

Akatlar bölgesinde Yılın 365 günü haftanın yedi günü 24 saat çilingirlik hizmeti almak için acil çilingiri arayabilirsiniz. Unutmayın, çilingirlik profesyonel bir meslektir ve işin ehlinden alınmalıdır. Profesyonel çilingirlik hizmeti için nöbetçi çilingiri arayın.

Akatlar Mobil Çilingir Servisi 7-24 Çilingir Hizmeti Vermektedir!
Kapıda mı Kaldınız Siz Hiç Dert Etmeyiniz Bir Telefon Kadar Yakındayız, Arayın Bizi 15-20 Dakika İçerinde Kapınıza Kadar Gelelim.
Çilingir

Çilingir

İstanbul’un Beşiktaş semtine bağlı olarak bilinen Akatlar mahallesinin Çilingir ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev alan firmamız tüm alan ve bölgelerde eksiksiz biçimde çalışmalarını sürdürüyor. Çilingir konusunun oldukça detaylı olması ve yine bununla beraber birçok farklı hizmetleri bulunmasıyla beraber tüm alanda hizmet veren tek firmalardan birisi olarak bilinmektedir. Tamamen sizlerin şikayetleri doğrultusunda çözüm üreten firmamız belirlemiş olduğunuz adrese gelerek problemi çözümlemektedir. Akatlar çilingirci olarak hizmet sağlayan firmamıza öncelikle telefon üzerinden ulaşmanız ve yaşamış olduğunuz sıkıntıları tek, tek belirtmeniz sağlıklı bir iş başlangıcına neden olmaktadır.

Akatlar’da Çilingir Hizmetlerimiz

 7-24 Çilingir Servis
 Çelik Kapı Açma
 Tahta Kapı Açma
 Demir Kapı Açma
 Oda Kapısı Açma
 Oto Çilingir
 Çelik Kasa Açma
 Para Kasası Açma
 Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı
 Hırsızın Açamadığı Kilitlerin Satışı ve Montajı
 Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı
 Engelset Satışı ve Montajı
 Ev+Oto+Kasa Kilit Tamiri
 Para Kasası Satışı ve Montajı

Kapı Çilingir

Akatlar Acil Çilingir firması istanbul avrupa yakası olmak üzere tüm semtlere hizmet vermektedir. Oto ve araba kilit açma, kapı kilit açma, iş yeri ve mağaza kilit açma, anahtar kopyalama ve çoğaltma, anahtar değiştirme ve servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Akatlar çilingirci firmamız siz değerli müşterilerimizden çıkabilecek olan kayıtlar doğrultusunda sistemizden bakarak size en yakın profesyonel çilingir elemanımızı yönlendiriyoruz. Adresinize ulaşan yetkili elemanımız kilit açma ve kapıda anahtar unutma gibi sorunlarınızı son sistem ekipman yanı sıra kaliteli ve garantili bir hizmet sunar.

 Oto Çilingir

Çalışanlarımız Ustalık ve Kalfalık Belgeleri ile İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler derneğinin üyeliği nezdinde çalışırlar. Güvenli çilingirlik hizmeti için Mobil Çilingir’i arayın yeter. branda

Hakkında Mobil Çilingir

#çilingir #cılıngır #çilingirci #cilingir

2 yorum

 1. Eve geldiniz dış kapının kilidi dönmüyor ve içeriye giremiyorsunuz. Korkmayın bu konuda önereceğimiz bir kaç öneri ile kapalı olan kapınızı 2 veya 3 dakika içerisinde çilingir ustasını çağırmadan kendi imkanlarınız ile açma imkanınız olacak. Evde yaşayan herkesin başına gelebilecek bir normal bir olay olan kapının anahtarını kaybetmeniz veya unutmanız durumunda izlenecek yol ve yöntemler ile bir çok kapı modeline uygulayarak kapınızı açabilirsiniz.

  Arkasında anahtar olan kapı açılır mı?
  Özellikle çelik kapıların arka tarafında yaygın olarak unutulan anahtar yüzünden kapının göbek kilidinin boş dönmesi veya dönmemesi yüzünden evinize giremiyorsanız kapınız maalesef açılmayacaktır. Kapınızın yedek anahtarı olsa bile kapı kilitlerindeki güvenlik sebebiyle kapınızı açmanız imkansızdır. Ancak profesyonel bir çilingir hizmeti alarak kapınızın kilidini açabilmeniz mümkündür.

  Anahtarsız kapı nasıl açılır?
  Günümüzde hemen hemen her evde çelik kapılar çok yaygın bir kullanıma sahip. Çelik kapınızın anahtarını kaybetme, unutma gibi nedenlerden dolayı evinize giremiyorsanız. Kapınızın kilidine ve göbeğine zarar vermeden açabilmeniz için yapmanız gereken profesyonel maymuncuklara sahip bir çilingir çağırmaktır. Maymuncuklar ile kapınızın eski göbeğinin veya unuttuğunuz anahtarın tekrar kullanılabilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak unuttuğunuz veya kaybettiğiniz anahtarı veya yedek anahtarı geri bulabilme şansınız yoksa kapınızın kilit aksamını tamamen değiştirmeniz tercih ediyoruz. Özellikle hırsızlık gibi durumlarda yeni göbek , yeni anahtar kilidi kullanılmalıdır. Kapınızı kart, kimlik ve pet şise gibi kulaktan dolma bilgiler ile açmaya çalışmayınız. Kapıyı açmak için kullanacağınız bu ilkel yöntemler eski tip kilitlerde işe yaramaktaydı, fakat yeni kilitler bu duruma müsade etmemektedir. Bu yöntemler kapının göbeğine zarar vererek daha büyük maliyetlere yol açmaktadır.

  Eğer anahtarınız var fakat kapı açılmıyorsa
  Eğer anahtarınız var fakat kapınız açılmıyor veya kitlenmiyorsa çok basit bir şekilde kapınızı açabilir veya kilitleyebilirsiniz. Kapınızı açarken eğer anahtarınız zorlanıyorsa kapının tutma yerinden kapıyı kendinize doğru çekerseniz kapı kilidi sıkıştığı yerden çıkacak ve çok rahat bir şekilde açılacaktır. Eğer kapı anahtarınız olduğu halde kilitlenmiyorsa aynı şekilde kapıyı tutma kolunda çekerek veya iterek kilit kısmının sıkıştığı yerden kurtarıp kilitleyebilirsiniz. Kilitlemeden önce ve kapınızı açtıktan sonra kapınızın kilit kısmına yağ sürdüğünüz taktirde bir daha böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

  Bu yazımız ile kapıda kaldığınızda kapınızı açmayı, kapı anahtarsız açma yöntemlerini ve kapı anahtarı kilitlememe gibi problemlerin çözümünü inceledik. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sorunlarınızı yorumlardan belirtebilirsiniz.

 2. Arkadaslar cikarken kendi anahtarimi almisim anneminki kapinin ustunde kalmis. Simdi iceri giremiyorum acil yardim edin nasil acabilirim. Kapi kitli degildi cekip cikmistim. Kapi ahsap

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

WhatsApp
1
Merhaba Çilingirci Ben Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

istanbul Acil Nöbetçi Çilingir

En Yakın Çilingir

nöbetçi çilingir istanbul
bana en yakın çilingir
Çilingir İstanbul
Mobile Çilingir
Smart çilingir
Web Tasarım ve SEO Çalısması - By Nebi Algaç