Anasayfa » Genel » Auto Çilingir
Auto Çilingir
Auto Çilingir
wordpress tema

Auto Çilingir

Auto Çilingir

Oto anahtarınız mı kırık düşürdünüz mü telaşlanmayın hemen bizi arayın. Anahtarınız Aracın İçende Unutma Gibi Problemlerinizde Sizlere Bir Telefon Yakınız Bulunduğunuz Bölge Tam Donanımlı Mobil Ekip çilingiri Göndermekteyiz Biz Acil İhtiyaçlarınızda sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız Hemen Arayın Telefon : 0536 688 03 83

Oto Çilingir Aracınızın Anahtarını mı Kaybettiniz veya Yedek Anahtar mı Yaptırmak İstiyorsunuz Firmamızda veya istanbul Geneline Bulunduğunuz Konumda 20 dk İçerisinde Yedek Anahtar Kayıp Anahtar Yapıyoruz.

Çilingir

Çilingir

Auto Çilingir Kopyalama

Oto Çilingir Aracınız için marka model ve yıla  göre aracın orjinal anahtar tipini tespit edip elektronik laser kesim makinalarımızla aracın mekanik anahtarını işleme alıp okutup daha sonra aracınıza yapacağımız anahtarı işlenmek üzere cnc lazer kesim makinamıza anahtarı işlenmek üzere bağlıyoruz.

Auto makinanın özeliği aracın ilk orjinal anahtarı gibi hatasız fabrikasyon olarak çıkarmasıdır cnc işlem bittikten sonra mekanik anahtarın üzerindeki çapaklar temizlenecek ve anahtar mekanik olarak çalışıp çalışmadı test ediyoruz

kontrollerimiz başaralı ise diğer işlemlere hemen geçiyoruz bazı araç modellerin’de mekanik anahtar yok olup sadece smart anahtar yani Start Stop ile çalışmaktadır.

YEDEK ANAHTAR ÇIKARTMAK İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİDİR ?

Bu tip araçlarda her zaman smart kumandanın içerinse 1 adet gizli anahtar vardır bu anahtarın özeliği kumanda pilli bitmesi veya arıza yapıp butonların çalışmaması gibi vs, problemler olduğunda aracın kapısını açmak için kullanılır ilginç olan ise çoğu araç sahibi bu özellikten habersiz olmasıdır. çilingir fiyatları

Bir araç da yedek anahtar yaptırabilmek için ilk önce ruhsat sahibi olmanız gereklidir ruhsatınız yok ise noter satış belgesi kısacası aracın size ait olduğunu belirten bir belge gereklidir ruhsat sahibi değilseniz anahtar yaptırmak mümkün değildir sonraki işlemlerde  ruhsat sahibinin ruhsat fotokopisi kimlik fotokopisi bir kağıtta yer alacak şekilde alt kısmına araç plakasını yazarak ben bu aracın sahibiyim yedek anahtar yaptırmak istiyorum bütün mesuliyet bana aittir kendi el yazısı ile isim soy isim yazıp imzalamsı gerekmektedir. bu tarz yetki belgelerinizden sonra aracınıza yedek anahtar yapmak için başlıyoruz.

Kayıp Oto Anahtar

2000’li Yıllarda itibaren bir çok araç  güvenik yüksek ölçüde artırıldı bunların en başında immobilizer diye bir sistem oluşturuldu immobilizer anahtarın içerinde bulunan elektronik bir manyetik çipdir ve  anahtarı kontağa taktığınız zaman kontağın çevresindeki immobilizer yuvarlak anteni anahtarın içerisindeki immobilizer manyetik çip gördüğünde otomobilin ateşleme sistemini açmaktadır marş bastıgınızda otomobil çalışmaktadır eğer bu anahtarın içerisindeki immobilizer cip hasar görmüş ise aracı çalıştırmanız mümkün  değildir ve bu tip arızalı durumlarda aracınıza yeni bir immobilizer çip tanıtılması gerekmektedir.

immobilizer örneklerini görmektesiniz her anahtarın içerisinde bu şekilde görünmeyen bir elektronik güvenlik sistemi vardır çoğu araç sahipleri halen bu sistemi bilmemektedir.

Oto Çilingir

kurulduğundan beri ileri teknolojiden yana tavrı, çilingir işine olan saygısıyla, dünyada araba sektöründeki hızla değişen motor anahtar kilit yüksek güvenliğe sahip arabaların piyasaya sürülmesi gibi gelişmeleri takip ısrarı ile sürekli kendimizi ileri adımlar atarak büyümeyi sürdüren bir firmayız.

Yetkili özel servislerde büyük memlağlar ödemeyin yada saatlerce zaman kaybetmeyin hemen arayın bizim iş kolumuzu. tüm çilingir hizmetlerinin yanı sıra Öncelikli iş kolu oto çilingir anahtar Hizmetidir.

Hakkında Mobil Çilingir

#çilingir #cılıngır #çilingirci #cilingir

2 yorum

  1. Panther Çilingirleri Peterborough, son derece sofistike ve en gelişmiş bilgisayar sistemlerini kullanan uzman bir otomobil hizmeti sunmaktadır ve bu sayede çilingirlerimizin kesin bir şekilde tamiratlı onarımlar yapması ve kaybedilen araba anahtarları Peterborough için marjinal hasar görmesi mümkün olmaktadır.

    Bugün kaybolan araba anahtarları Peterborough yüksek güvenlik ateşleme lazer kesim tuşları, yüksek güvenlik anahtarları, transponder anahtarları yanı sıra bugün yolda bulunan otomobiller için çeşitli anahtarlar için acil yardım sunuyoruz. Müşterilerimizin faydalandığı uzman kayıp araba hizmetlerinden bazıları; acil durum bagaj açma, lazer kesim anahtar çoğaltma, araç kilitleme / açma, transponder çip anahtarı, yeni kontak anahtarı, anahtar çoğaltma, yüksek güvenlikli araç, acil durum aracı açma, kırık anahtarların çıkarılmasıdır. ve gm KDV anahtarları çoğaltması.

    Panther Çilingirleri Peterborough’da, kayıp anahtar hizmetleri ve çip programlama, uzaktan anahtar değiştirme, kontak anahtarı değiştirme ve daha fazlasını içeren çilingir çözümleri de sunuyoruz.

  2. Mobil Çilingirleri Peterborough, kaybolan araba anahtarlarının Peterborough’daki rutin değiştirmesinin ötesinde çok çeşitli otomotiv çilingir çözümleri sunmaktadır . Tamamen eğitimli, tamamen sigortalı ve akredite en deneyimli çilingir ve teknisyenlerle çalışıyoruz. Peterborough çilingir alanında başka hiçbir yerde bulunamayan en iyi kalite standartlarını size sunabilmeleri için anahtar teslimi için gelişmiş aletlerin ve makinelerin mevcudiyeti nedeniyle olağanüstü bir hizmet gerçekleştirebilirler.

    Müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemsiyoruz, çünkü bayilikteki araba anahtarlarının değiştirilmesinin sadece masraflı bir iş değil, aynı zamanda aracınızın yabancı bir model olması durumunda uzun süre devam edebilecek bir şey olduğu anlayışına sahibiz. Bunun nedeni, bayinin kayıp araba anahtarlarınızın değiştirilmesi için yurtdışındaki evlerine bir talep göndermek zorunda kalacağı ve bunun sadece sizi rahatsız etmekle kalmayıp aynı zamanda bulaşıcı bir ilişki olmasıyla sonuçlanabileceğidir. Diğer durumlarda, bayiler bu hizmetleri bizim gibi uzmanlara dış kaynak olarak vermek isteyebilirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

WhatsApp
1
Merhaba Çilingirci Ben Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

istanbul Acil Nöbetçi Çilingir

En Yakın Çilingir

nöbetçi çilingir istanbul
bana en yakın çilingir
Çilingir İstanbul
Mobile Çilingir
Smart çilingir
Web Tasarım ve SEO Çalısması - By Nebi Algaç