Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Çilingir Hakkında

Mobil Çilingir San. ve Tic. Ltd. Şti., çilingir servis sağlayıcılığı ve Anahtarcı alanında 2000 yılından günümüze dayanan engin tecrübemiz ve enerjimizle 2001 yılının Şubat ayında %100 Türk sermayesi ile İstanbul Avrupa Yakasında’da kurulmuş ve yönetilmekte olan bir şirkettir. Firmamız şeffaf, üst düzey hizmet kalitesi ve kesin çözüm temellerine dayanarak çilingir, oto çilingir, Anahtar Kopyalama, çilingirci ve güvenlik sertifikası satışı konusunda kurumsal ve bireysel hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, sektörümüzün pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de çilingir ve oto çilingir denildiğinde akla gelen ilk isim olmaktır

 

Misyonumuz

İleri teknolojiye dayalı çilingir servislerini; kaliteden ödün vermeden, yenilikçi, müşteri odaklı bir şekilde tüm müşterilerine güvenilir ve ekonomik koşullarda sunmaktır.

 

Farkımız? Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

%100 Türk Sermayeli Resmi Firma çilingir ödenmiş bir sermayeye sahip limited şirketidir. Firma bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz. Siz müşterilerimiz için yaptığımız gelişmiş altyapı yatırımı yaptığımız bu işte günü birlik olmadığımızın göstergesidir.

Gerçek Sunucular ve Gelişmiş Altyapı

Mobil Çilingirci daima altyapı ekipmanlarında dünya çapında kendini kanıtlamış firmalarla çalışmaktadır. Tüm Kilit Markaları ve Anahtar ekipmanları Kale Kilit, Yale Kilit, Mul-t-lock Kilit, Victory Kilit, Fabia Kilit, Point Kilit, Evva Kilit, Cisa Kilit, Viro Kilit, markalarından oluşmakta olup tamamı gerçek Avrupa ve Türkiye Ender Firmalarıyla çalışmaktayız. Kesinlikle çakma (çin) Malları bulunmamaktadır. Anahtar ekipmanlarında ise Kale ve Mul-t-lock Kilit tercih etmekteyiz.Tüm bu gelişmiş ve yedekli altyapı müşterilerimize kesintisiz ve yüksek kalite oranlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

7 Gün Para İade Garantisi

Firmamız Hakkımızda ve sunduğumuz hizmetlerden memnun kalacağınıza inanıyoruz fakat talep edildiği taktirde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sunuyoruz! Para iade garantisi bütün çilingir, Anahtar ve Anahtar Kopyalama hizmetlerimizde mevcuttur. oto çilingir ön ödemeli bir hizmet türü olduğu için geri iade sağlanamamaktadır.

Hakkımızda

Hakkımızda

%99.8 Ulaşılabilirlik Garantisi

Sorunsuz, gelişmiş ve yedekli altyapımızla sizlere asla mahcup olmuyoruz. Günün her dakikası sistemimizi Mobil Ekiplerimiz ve daima %99.8 ulaşılabilir konumda tutuyoruz.

7 Gün 24 Saat Teknik Destek Garantisi

Saatin kaç olduğu hiç önemli değil! Bizler sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için günün her dakikası sorularınızı bekliyor olacağız. Amacımız siz müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi için sektörde oluşan yenilikleri araştırarak sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktır.

En İyi Fiyat Garantisi

Sizlere “ucuz hizmet” kavramına uyacak fakat asla “kaliteli hizmet” kavramından ödün vermeden tüm hizmetlerimizde en iyi fiyatı sunduğumuza inanıyoruz.

branda

WhatsApp
1
Merhaba Çilingirci Ben Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

istanbul Acil Nöbetçi Çilingir

En Yakın Çilingir

nöbetçi çilingir istanbul
bana en yakın çilingir
Çilingir İstanbul
Mobile Çilingir
Smart çilingir
Web Tasarım ve SEO Çalısması - By Nebi Algaç