Anasayfa » Genel » Locksmith istanbul
Locksmith istanbul
Locksmith istanbul
wordpress tema

Locksmith istanbul

Locksmith istanbul

Çilingir Nedir ?

Bir çilingir, kapılar, pencereler, kasalar, arabalar, vb. Üzerinde kilitler ile çalışan bir kişidir. Güvenlik sistemleri hakkında birine danışmak. Bu meslek oldukça eski; Onlara uygun kilitler ve anahtarlar olduğu sürece, onlarla çalışma konusunda uzmanlaşmış insanlar olmuştur.

Locksmith istanbul

Locksmith istanbul

Bir Çilingir ne yapar ?

Çilingirler, ticari, konut ve otomotiv kilitleri ve güvenlik cihazları kuran, ayarlayan ve tamir eden yetenekli bir esnaftır. Çilingirci kilitleme anahtarlarını üretir ve çoğaltır, kilit kombinasyonlarını değiştirir ve izin verildiğinde kilitleri açar. Geleneksel güvenlik donanım ve kilit setlerini kurma ve tamir etme konusundaki bilgi ve becerileri, onları yetkisiz girişlerden korumak için farklı seviyelerde fiziksel güvenlik gerektiren konut, ticari ve endüstriyel tesislerde çalışmalarını sağlar.

Çilingirlerin sadece kilit seçtikleri ortak bir yanılgı vardır. Bunun en iyi bilinen görevi olduğu doğru olsa da, başka birkaç şey de yapıyorlar:

Anahtarları Kesmek – Çilingirler konut ve ticari binalarda, araçlarda, kasalarda, pencerelerde vb.

Pencere ve Kapı Kilitleri Sağlayın – Çilingirler, konut ve ticari kullanım için en yaygın kilit tiplerinden ikisi olan pencere ve kapı kilitlerini sağlayabilir, servis edebilir ve tamir edebilir.

Güvenlik Kasaları için Kilitler Sağlayın – Kapı kilidi kadar yaygın değildir, güvenlik kasaları çilingirler için uzmanlaşmış bir kilit türüdür – her tür kasa ve güvenlik kasasını tedarik edebilir, kurabilir, açabilir ve onarabilirler.

Bir Oto Çilingir Hizmeti Sunun – Çoğu çilingir, müşterilerine araçlarını kilitlediklerinde araç kapısını açmaya erişimi olan müşterilere otomatik bir çilingir hizmeti sağlayabilir. Çilingirler ayrıca uzaktan kumanda tuşlarını ve transponder anahtarlarını programlayabilir veya yeniden programlayabilir, araba anahtarlıklarını tamir edebilir veya araç için yeni bir anahtar sağlayabilir.

Erişim Kontrol Sistemleri Sağlayın – Müşterileri için elektronik erişim kontrol sistemleri tedarik edebilen ve kurabilen bazı çilingirler vardır, ancak bu tüm çilingirlerin sunmadığı bir uzmanlık alanıdır.

24 Saatlik Acil Çilingir Hizmeti Sunma – Bireylerin anahtarlarını kaybetmeleri, kilitlenmeleri veya kilitleri değiştirilmeleri veya değiştirilmeleri gerektiğinde saatlerce hizmet veren birçok çilingir vardır.

Bir çilingir bir binaya kilitler kurduğunda, genellikle binanın kilitlerine aşina olduğu var sayılmasından dolayı, o bina varsayılan çilingir olur. Bazı çilingirler ihtiyaç duyulduğunda hızlı giriş yapabilmek için talep üzerine ekstra anahtar setleri saklar. Ayrıca, bir binada kullanılan kilit tiplerinin, üstlenilen veya tamir edilen işlerin ve bir kapı kilidinin açılması durumunda bir kod girilmesini gerektiren bir güvenlik sistemine bağlantı gibi diğer ilgili bilgilerin kaydını tutarlar.

Çilingir Görev ve Sorumlulukları

 • Piyasa güvenlik kilit sistemleri, anahtarsız giriş kilitleri, anahtar kontrol sistemleri, pencere çubukları ve ağır pencere veya kapı sürgüleri
 • Giriş ve çıkış kapılarının hasar görmüş parçalarını onarın veya değiştirin
 • Hasarlı kapı ve pencere kilitlerini, menteşeleri ve elektrikli kilit açma mekanizmalarını onarın ve değiştirin
 • Kayıp veya hasar görmüş anahtarları değiştirmek için kilitleme mekanizmalarını inceleyin ve anahtarları üretin
 • Anahtarlar kaybolduğunda kapı kilitlerinin açılması konusunda müşterilere yardımcı olun veya yeni pinleri kilit parçalarına takarak kilit kombinasyonlarını değiştirin.
 • Bankalar, enerji santralleri, üretim tesisleri, depolar ve apartman kompleksleri için ana anahtar sistemler tasarlayın ve geliştirin
 • Elektrik çarpmalarını ve elektronik güvenlik donanımını kurun ve onarın
 • Kasa ve kasa kapılarında kilit kombinasyonlarını değiştirin
 • Koddan anahtar oluşturun
 • Ticari bir hizmet olarak konutlar, dükkanlar, mağazalar ve depo için yinelenen anahtarlar
 • Kombinasyon bilinmediğinde kasaları açın ve kombinasyonları değiştirin ve gerektiğinde emniyetli kilitlerin onarımını yapın
 istanbul Locksmith

Çilingirlerin kendine özgü kişilikleri vardır . Gerçekçi bireyler olma eğilimindedirler, yani bağımsız, istikrarlı, ısrarcı, orijinal, pratik ve tasarruflu olurlar. Dokunsal, fiziksel, atletik veya mekanik olan görevleri severler. Bazıları da gelenekseldir, yani vicdani ve muhafazakar oldukları anlamına gelir. branda

 

Hakkında Mobil Çilingir

#çilingir #cılıngır #çilingirci #cilingir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

WhatsApp
1
Merhaba Çilingirci Ben Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

istanbul Acil Nöbetçi Çilingir

En Yakın Çilingir

nöbetçi çilingir istanbul
bana en yakın çilingir
Çilingir İstanbul
Mobile Çilingir
Smart çilingir
Web Tasarım ve SEO Çalısması - By Nebi Algaç