Anasayfa » Genel » Oto Çilingir
Oto Çilingir
Oto Çilingir
wordpress tema

Oto Çilingir

Oto Çilingir

Çoğu insan, ihtiyaç duyana kadar bir çilingir ile iş yapmaz, ancak, ne zaman, saygın bir şirket bilmek iyidir.

Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri merkezimize gelirseniz, ikinci el aracınızın anahtar yolu ile çalınmayı engellemek için bu işlemi yapabiliriz.

Mobil Çilingir Locksmith İSTANBUL‘da deneyimli, hesaplı ve dürüst bir çilingir bulabilirsiniz. Çilingirci 30 yıldan beri varlığını sürdürmektedir. Mobil Çilingir üyeleri, yılların tecrübesine sahip profesyonel çilingirlerdir.

            Araç kilit Sistemleri adı altında bu güne dek direksiyon, el freni, vites kolu ve debriyaj pedalı gibi elemanlara bağlanan mekanik araç kilitleri kullanılmıştır. Sonra oto alarm sistemleri, en sonunda ise İMMOBİLİZER olarak adlandırılan otomobil güvenlik sistemleri hayatımıza girmiştir.

Çilingir

Çilingir

Firmamızın çilingir Ekipleri istanbulun Avrupa Yakasın’da ve iSTANBUL’un Bütün ilçelerini kapsar. Hizmetler arasında Otomotiv, Konut, işyeri ve Güvenli ve Kasalar bulunmaktadır.

OTOMOTİV Çilingir

Anahtarlarınızı arabanız da unutmak veya kilitlemek asla uygun olmaz. Bu yüzden 24 saat boyunca kendimizi hazır hale getiriyoruz. İleri teknoloji ve gelişmiş otomatik kilitleme araçlarını kullanarak, teknisyenlerimiz sizi anında aracınıza açmadan bindirmeden geri dönmeyecektir.

Oto Çilingir Hızlı, Kolay, Profesyonel Hizmet

 • Kapı Donanımı – Kurulum / Onarım / Değiştirme
 • Keys – Program Kayıp / Çalınan Transponder / Çip
 • Tuşlar – Kayıp / Çalınan Tuşları Değiştir
 • Lokavt
 • Kilitler – Kurulum / Onarım / Değiştirme
 • Kilitler – Yüksek Güvenlik
 • Kilitler – Rekey
 • Master Anahtar Sistemleri
 • Güvenli Kombinasyon Değişiklikleri

Ciddi bir kaybı önlemek için güvenlik önlemlerine ilişkin tedbirli misiniz?

Çilingir mesleğinde yirmi yıldan fazla deneyime sahip olan istanbul Locksmith Service, Avrupa, istanbul, Anadolu Yakasın’dan istanbul çilingir, Otomobil’den, ticari ve konut müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Bu sadece bir donanım değil, aynı zamanda gönül rahatlığı!

Küçük onarımlardan yedek parçaların kurulumuna kadar, lisanslı ve sigortalı uzman teknisyenlerimiz, güvenlik gereksinimlerinizi karşılayan bir çözümü uygulamak için müşterilerimizle birlikte çalışmaya adanmıştır.

 

İmmobilizer nedir?

İmmobilizer manyetik çalışan bir güvenlik sistemidir. İmmobilizer iki parçadan oluşur; bir parçası mikroçip şeklinde anahtarda (transponder key) bulunur, diğer parçası ise direksiyon simidinin altında kontağa bağlı bir elektronik parçadır. İmmobilizer nasıl çalışır ? İmmobilizer Transponder Anahtar, kontağa girdiği anda manyetik alanın oluşturduğu etki bu parça üzerinde elektriksel işaretlere dönüşür. Bu iki parça birbirinin şifrelerini sorgular ve doğruysa aracın çalışmasına izin verirler. İmmobilizer temel olarak, aracın sahte bir anahtar ya da başka bir cisimle zorla çalıştırılmasını engeller.

İmmobilizer, otolarda artık standart aksesuar olarak kullanılmaktadır diyebiliriz. İmmobilizer her sene milyonlarca otomobili hırsızlıktan koruyan bir araç kilit sistemidir. İmmobilizer nedir sorusuna araç güvenlik sistemi dedikten sonra,immobilizer nasıl çalışır sorusuna açıklık getirelim.

İmmobilizer anahtarlı,2. el otomobil aldığınızda size teslim edilmemiş anahtar ya da kumanda olma ihtimaline karşı, geçmiş bilgileri sistem beyninden sildirerek size ait yeni anahtar tanıtım işlemini yaptırmanız gerekir.

branda

Hakkında Mobil Çilingir

#çilingir #cılıngır #çilingirci #cilingir

6 yorum

 1. Hizmet verdiğimiz bu sektörde yenilenen makina parkuru sayesinde, çipli ve immobilizer anahtar kopyalama ve tamir hizmetide vermekteyiz. Anahtarı veya kumandası kaybolan araçlarınız için oto anahtar hizmeti veren firmamız bu sektörde de yıllardır verdiği hizmetlerle kendini kanıtlamıştır.

  Kullandığımız profesyonel ekipmanlarla, kilitli kalan araç kapısına hiçbir zarar vermeden oto kapı açma hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

  Makine parkurumuz da yer alan oto anahtar makineleri sayesinde, kilitli kalan araçlarınız için oto anahtar ve oto kumanda tamir servisi vermekteyiz. Sinyali zayıflayan oto kumandaları için oto kumanda pili satışı yapmaktayız. Bizleri daha iyi tanımak ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

  Kilitli kalan araçlarınız için oto kapı açma hizmeti almadan önce anahtarcınız Emniyet Anahtarı arayın. Oto anahtarları hakkında fikir edinmek için web sitemizi gezebilir,bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

 2. Anahtarlarımızı yanlışlıkla aracımızın içine kilitlediğimizde ilk tepkimiz panik ve çılgınca denemek ve her ne pahasına olursa olsun aracımızın içine girmek. Bu sadece aracınıza ciddi bir şekilde zarar vermekle kalmaz, panik yapmak aynı zamanda profesyonellerin aracın içine tekrar girme konusunda yardımcı olmalarını da zorlaştırır.

  Kendinizi arabanızdan kilitli bulduğunda, sakin ol, kendin yap tekniklerinden kaçın ve sana yardım etmek için yol yardımı veya profesyonel bir çilingir çağır.

 3. Kendinizi arabanızın dışına kilitlemek çok stresli bir durumdur ve çoğu zaman en uygun olmayan zamanlarda ortaya çıkar. Anahtarlarımızı içeri kilitlediğimizin farkına varmak için acele ediyoruz ya da aceleyle eşyalarımızı toplayıp arabadan yarışıyoruz. Bu durum hiçbir zaman kolay ve eğlenceli olmamasına rağmen , durumu mümkün olduğunca sakince ele almak önemlidir.

  Anahtarlarınızı kilitli arabanızın içinden almaya çalışırken kaydırma yapmak, yalnızca işleri daha da kötüleştirir ve arabanıza ve kendinize zarar verebilir. Anahtarlarınızı aracın içine kilitlediğinizi fark ettiğinizde yapılacak ilk şey sakinleşmek ve olası çözümleri düşünmektir.

 4. Asla arabanızı kendiniz açmaya çalışmayın. Kendin yap kendin yap teknikleri eski arabalarla çok iyi çalışmış olabilir, ancak yeni arabaların teknolojik olarak daha gelişmiş ve daha yüksek güvenlik önlemleri alması gerekiyor. Bir tel askı veya başka bir DIY metodu kullanarak bir kilit seçmeye çalışmak aracınıza zarar verebilir; sigorta poliçenizin kapsamadığı zararları.

  Bir araba kilidi seçmek için uygun bilgi ve eğitim olmadan, ciddi hasara yol açma olasılığı yüksektir. Buna ek olarak, aracın alarm sistemini devre dışı bırakma olasılığını da eklediğinizde, güvenlik alarmı veren bir araçla karşılaşabilirsiniz. Bu durumların hepsi çok yaygındır ve meydana geldiklerinde, hali hazırda berbat durumlarına daha fazla stres ekler.

 5. Oto sigortanız veya AAA gibi bir üçüncü şahıs acentesi aracılığıyla yol yardımı alıyorsanız, sizinle tanışmak, arabanızın kilidini açmak ve anahtarlarınızı almak için bir teknisyene gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerden herhangi birine sahip değilseniz, o zaman bir çilingir çağırmak arabanızın kilidini açmanın en iyi ve en uygun yoludur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

WhatsApp
1
Merhaba Çilingirci Ben Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

istanbul Acil Nöbetçi Çilingir

En Yakın Çilingir

nöbetçi çilingir istanbul
bana en yakın çilingir
Çilingir İstanbul
Mobile Çilingir
Smart çilingir
Web Tasarım ve SEO Çalısması - By Nebi Algaç