Anasayfa » Hizmetlerimiz » Pro Kilit Nedir
Pro Kilit Nedir
Pro Kilit Nedir
wordpress tema

Pro Kilit Nedir

Pro Kilit Nedir ?

Pro kilit bir kilit sistemi değildir. Mevcut kapı ve kilitlerinizin hırsızlar tarafından kırılarak açılmasını önleyen mekanik güvenlik sistemidir. Kapı ve kasaya monte olan pro-kilit kapı ve kasanızın menevela veya sert bir cisimle kırılmasını önleyen bir sistemdir. İzo kilit ise kapı göbeğini muhafazaya alan ve hırsızlar tarafından kırılarak açılmasını önleyen üründür. Hırsızların açamadığı bu sistemi İstanbul Mobil çilingir Anahtar Kilit Güvenlik Sİstemleri® güvencesi ile müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Çilingir Fiyatları

Pro Kilit Nedir

Pro Kilit Nedir

PROKİLİT, mevcut ahşap veya çelik kapılarınızda kullanabileceğiniz en son mekanik güvenlik sistemidir. Sistem prokilit ve barel koruyucu olarak iki gruptan oluşmaktadır.

Pro Kilit Nedir, kapınızın hırsız tarafından tornavida ve levye gibi aletlerle açılmasını engellemektedir. Barel koruyucu ise kilit barelinin hırsız tarafından kırılıp kilidin açılmasını engeller.

Pro Kilit Güçlendirme Aparatı 

Hırsız kilidimiz adından da anlaşılacağı gibi hırsızlara karşı geliştirilmiş olan mekanik bir sistemdir. Mesleğimiz anahtarcı çilingir olduğu için yaşanan hırsızlık olayları sonrasında kilit açma ve arızalı olan ve kırılmış kapı kilitlerini değiştirme için müşterilerimizin ev veya iş yerlerine gittiğimizde hep aynı manzara ile karşılaşıyoruz. Hırsızlar hep kapı göbeğini kırarak veya kapı arasına levye sokarak kilitleri kırmak sureti ile evlere girmiş oluyorlar. Biz bu süreci yakından takip ettiğimiz için artık hırsıza dur dedik ve hırsıza karşı en etkili ve kesin çözüm dediğimiz mobil çilingir Kilit Koruma sistemleri ile müşterilerimizin kapılarını koruma altına aldık.

Hırsızın Açamadığı Kilit Sistemi Pro Kilit

Nöbetçi çilingir Ekibimiz Kilit koruyucu sistemini taktırarak rahat bir nefes almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bu güne kadar taktığımız  Kilit Koruma sistemlerine sahip hiç bir eve hırsız girememiştir.  Açılması mümkün olmayan bu sistem eğer kapınızda varsa korkmanıza gerek yok. Ankara çilingir firmamız hırsızdan korunma için kapı koruma sistemlerini uygun fiyata en kısa sürede ahşap ve çelik kapılarınıza monte ederek kapılarınızı koruma altına alıyor. Ankara’da sizleri HIRSIZA DUR diyen sistem için iş yerimize bekliyoruz.

NEDEN PRO-KİLİT ?

 • * Hırsızlığa karşı kesin çözüm. 
  * Yanlış alarm vermez. 
  * Tornavida ,levye gibi aletler işlemez. 
  * Kullanıldığı kapılarda hırsızlar dışarıda kalmaya mahkumdur. 
  * Diğer yöntemlerden ucuzdur,her bütçeye uyar. 
  * Artık tatile,misafirliğe huzur içinde gidin. 
  * Evinizin güvenliğindeki en son nokta. 
  * Hırsız size süpriz yapmadan siz süpriz yapın.

Çelik kapı ve ahşap kapılar için uygulana bu sistemi GÜVENLİĞİNİZ İÇİN MUTLAKA TAKTIRINIZ.

Hakkında Mobil Çilingir

#çilingir #cılıngır #çilingirci #cilingir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

WhatsApp
1
Merhaba Çilingirci Ben Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

istanbul Acil Nöbetçi Çilingir

En Yakın Çilingir

nöbetçi çilingir istanbul
bana en yakın çilingir
Çilingir İstanbul
Mobile Çilingir
Smart çilingir
Web Tasarım ve SEO Çalısması - By Nebi Algaç