Anasayfa » Genel » Ulus Çilingir
istanbul mobil çilingir iletişim
iletişim
wordpress tema

Ulus Çilingir

Ulus Çilingir

Ulus Mobil Çilingir Servisi 7-24 Çilingir Hizmeti Vermektedir
Kapıda mı Kaldım Diye Hiç Stres Dert Etmeyin Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız, Arayın Bizi 0536 688 03 83
15-20 Dakika İçerinde Kapınıza Kadar Gelelim.
Mobil Uzman Anahtacılık olarak istanbul  Beşiktaş ve şişli geneli çilingir hizmetimiz 24 saat kesintisizdir. Kilit değişimi, kilit arızası giderme ve oto kapısı açma işlemleriniz yapılır.

Hırsıza Engel Kilit Koruma Sistemleri hırsıza engel mevcut kapı ve kilit sistemlerini koruma, güçlendirme.

Engel set uygulanan hiçbir kapıyı hırsız hasarsız açamaz iddia ediyoruz.

İstanbul Avrupa Yakasında bütün semtlerinde hizmet veren çilingirlik firmasıyız.

Ulus Çilingir

Ulus Çilingir

Ulus Çilingir Yetkili Servisi

Beşiktaş İlçesinde bulunan Ulus Mahallesinde haftanın yedi günü 24 saat çilingirlik hizmeti almak için akın çilingiri arayabilirsiniz. Unutmayın, çilingirlik profesyonel bir meslektir ve isin ehlinden alınmalıdır. Profesyonel çilingirlik hizmeti için akın çilingiri arayın.

Ulus Mahallesi Nöbetçi Çilingir talepleriniz için 7/24 saat boyunca hiçbir saat fark etmeksizin bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Özel motor araçları ile ekiplerimiz hızlı bir şekilde hizmetinize yetişmektedir.

Kapanan kapıları zarar vermeden açabilmek hepimizin büyük sorunlarından birisidir. Çilingirlik mesleği anahtarın bulunmasından bu yana en eski mesleklerden birisidir. Ancak teknoloji ne kadar gelişse de meslek mantığı hiçbir şekilde değişiklik göstermemiştir. Maymuncuk ile kapıların açılması eskiden beridir günümüzde de sağlanmaya çalışılmaktadır. Ancak kapıların modern hale gelmesi ve çeşitli özelliklere bürünmesiyle beraber çilingir olarak bizlerde farklı yöntemler üretmeye çalışmaktayız.

PATENTLİ ÜÇÜ BİR ARADA HIRSIZA ENGEL SET

1— EMNİYET ÇUBUĞU: Kilitleme tarafı olan kapı kasasının üzerine kapıya sıfır gelecek şekilde boydan boya montaj edilir. Dışarıdan gelecek herhangi bir müdahaleyi (levye, tornavida) ve ezilmeyi engeller. Hiç bir alet kapınızın arasına giremez.

2— EMNİYET KANCASI: Dışarıdan gelecek olan zorlamaları (levye, tornavida vb. ) kapı ile karşılığı arasındaki esnemeyi engeller. Evin içerisinden monte edilir siz içeride veya dışarıda da olsanız kapınız kapandığı anda kanca göreve başlar.

3— EMNİYET ROZETİ: Kapı içerisinden takılan 6 adet özel kırılmaz vidaları ile kilitlerin göbeklerinin kırılmasını imkansız hale getirir.

HİZMETLERİMİZ

Asma Kilit Açma, Çelik Kapı Açma, Tahta Kapı Açma, Demir Kapı Açma, Oda Kapısı Açma, Oto Çilingir, Çelik Kasa Açma, Para Kasası Açma, Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı, Hırsızın Açamadığı Kilitlerin Satışı ve Montajı, Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı, Kale Kilit Satışı ve Montajı, Yuma Kilit Satışı ve Montajı, Yale Kilit Satışı ve Montajı, Ev – Oto – Kasa Kilit Çilingir hizmetimizle istanbul ve ilçeleri ve semtleri çevresinde hizmet vermekteyiz. istanbul Çilingir – Uzman Anahtarcılık branda

Hakkında Mobil Çilingir

#çilingir #cılıngır #çilingirci #cilingir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

WhatsApp
1
Merhaba Çilingirci Ben Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

istanbul Acil Nöbetçi Çilingir

En Yakın Çilingir

nöbetçi çilingir istanbul
bana en yakın çilingir
Çilingir İstanbul
Mobile Çilingir
Smart çilingir
Web Tasarım ve SEO Çalısması - By Nebi Algaç